Zabezpečení lodí a motorů

Zabezpečení a dohled

Nabízíme střežící systémy do lodí, lodních motorů a nově i vozidel!
MachartMarine.cz
David Machart

Systém Sherlog

Spolehlivých systémů, které se dají aplikovat pro lodě a lodní motory je velmi málo.

Aplikování například systémů, kterých se využívá běžně u vozidel, není dobrým nápadem. Funkčností, tedy to, co od tohoto systému očekáváme ohledně střežení snad ano, ale je tu problém: tedy kde se systém nachází, což je voda a vlhkost, dalším problémem je proudový odběr takového zařízení, který je u vozidel kolem 20 miliampér (příklad pokud s autem nevyjedete cca 3 týdny je baterie vybita), tedy u lodí velký problém, pokud nejsou napojeny na břehovou přípojku. Dalším velkým problémem je, jak zařízení skrytě umístit, a v lodních motorech opravdu moc volného prostoru není.

Bohužel asi největší překážkou jsou ale běžně dostupné systémy, které odruší signál GSM pokud tedy tam nějaký vůbec je. Tedy jen skrytá GSM/GPS krabička je vám k ničemu (velký odběr proudu, snadno zarušitelné, pokud není nainstalována odborně, tak výdrž cca 1 měsíc).

Tento systém dokáže:

  • vysílat i pod vodou,
  • je autonomní s minimální spotřebou energie,
  • aktivuje se až v případě útoku na loď či lodní motor,
  • zařízení v případě poplachu je neodrušitelné,
  • instalaci provádíme osobně a tak, aby bylo dosaženo cíle, kdy o sobě v případě narušení dává vědět, ale zařízení je skryto (pachatel nemá ani tušení, že zařízení je aktivní).
  • nelze narušit ani neautorizovaně deaktivovat

POŘÍZENÍM TOHOTO SYSTÉMU NEZTRÁCÍTE ZÁRUKY NA MOTOR, JELIKOŽ JE ZAŘÍZENÍ ZCELA AUTONOMNÍ.

Cena:

Základní pořizovací cena materiál + práce cca 15000,-  + aktivační poplatky a provoz  5000,- bez DPH

Další možnosti:

Zařízení je možno si také pronajmout třeba jen na 3 měsíce nebo aktivovat pravidelně Vaše zařízení jen na sezonu cca 4 měsíce,

systémem  je  možné nakonfigurovat  dle přání  zákazníka: vhodné pro motorové čluny, závěsné lodní motory, vodní skútry, apod.

Nově možnost instalace zabezpečovacího systému i do vozidel.