Zakázková výroba kotvišť

Obecné informace o našich nabízených kurzech včetně kontaktů na naše instruktory

Zakázková kovovýroba

Návrhy a výroba , instalace. / Mola / konstrukce nástaveb dle požadavků / výroba konstrukcí pro závěsné motory
MachartMarine.cz
David Machart

Mola

Navrhujeme ,  vyvíjíme , vyrábíme dle představ a možností zákazníka, realizujeme i instalace. Mola je možné osazovat výložníky nebo spojovat. Plovoucí zařízení jako jsou dočasná kotviště pro malé lodě, koupací mola, přístupové lávky či malá kotviště pro půjčovny vodních sportů, autokempy či soukromé kotviště .

Mola  vyrábíme dle konkrétních požadavků a konkrétních  potřeb a požadavků zákazníka. Součástí zakázky je posouzení situace – volba místění, volba vhodného řešení konstrukce, a vyhotovení technické výkresu.

popis:  zesílená ocelová konstrukce , žárově zinkovaná.

Námi vyrobené plovoucí segmenty jsou vysoce odolné z hlediska mechanického poškození.  Povrch mola – sibiřský modřín. Plováky plastové.  

Ocelová pontonová mola

  Ocelová pontonová mola jsou vyráběna z odolné oceli o síle 3 – 5 mm  dle požadavků zadavatele. Molo je konstrukcí rozděleno do tří na sobě nezávislých vodotěsných komor. Každá z komor má svůj servisní vstup.  Povrchová ochrana je zjištěna speciální epoxidovou barvou s vysokou chemickou odolností.   Pochozí povrch je osazen terasovými prkny ze sibiřského modřínu nebo dřevoplastem.  

Technická specifikace:

Váha : od 1600 kg   Rozměry:  dle zadání nejčastěji – 300 x 600 x 80cm  nosnost v rozložené váze  10.000kg   

Dle požadavků je ponton(y)/ molo (a) dají spojovat k sobě, osazovat výložníky,  opěrnými sloupky, zábradlím a pod.