Lodní motory Honda

 

Nejsme jen autorizovanými zástupci Honda Marine , ale i vlastníky a uživateli těchto lodních motorů.

Dodáme a nainstalujeme lodní motor na vaši loď.  Před pořízením motoru Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy , poradíme i upozorníme na skutečnosti které jsou s pořízením, instalací a následným provozováním spojené. 

Kde a z čeho čerpáme cenné informace spojené s užíváním , servisem a provozováním lodních motorů?   

 Nejsme jen ti co prodávají a servisují ostatním, servis pro veřejnost je jen rozšířením služeb v rámci předchozí již vykonávané činnosti.  V plavební sezoně se přímo účastníme plavby jako posádka v rámci plavební sezony a to na lodích v komerční plavbě které svým počtem provozních hodin mnohonásobně převyšují rekreační plavbu. Na komerční lodě ( lodě v rámci osobní lodní dopravy)  nejen řídíme ale musíme provádět údržby servis opravy a mnohdy řešit nastalé komplikace. 

Náš servis zároveň pečuje o lodě a lodní motory HZS , Vodní záchranné služby , pracovní lodě různých organizací, zde je vždy na prvním místě spolehlivost. 

Lodní motory Honda v naší péči mají nájezdy v průměru 800 a více motohodin za sezonu, to je více něž u mnohých motorů v rekreační plavbě za 20 let.

Vzhledem k našemu poměrně velkému záběru poskytovaných služeb a činností  nám nezbývá mnoho času na péči o Eshop, dáváme raději přednost individuálnímu a osobnímu přístupu.  Zde jsou k dispozici   ceníky sortimentu  Honda Marine, náhradních dílů a příslušenství Honda ve formátu PDF.
Stejně tak si můžete stáhnout katalogy výrobků Honda.

Pokud si některý z produktů vyberete , rádi to s Vámi prokonzultujeme a uděláme konečnou nabídku.

Ceník výrobků:

Ceník příslušenství:

Náhradní díly pro lodní motory  Honda – nabídku a dodávku potřebných náhradních dílů, nás kontaktujte. 

  

KATALOGY:

Jsme autorizovaným zastoupením Hondy Marine.  Prodej lodních motorů , instalace , záruční i po záruční servis.